Ešte niečo navyše...

Okrem hlavného zamerania našej spoločnosti na tepelné systémy, poskytujeme aj služby, ktoré priamo, aj nepriamo súvisia s našim zameraním. Sú to doplnkové služby, ktorými sa snažíme vyjsť v ústrety našim zákazníkom a poskytnúť im maximum "pod jednou strechou".

Zelená domácnostiam

Pri včasnom objednaní systému v rámci programu ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM,  Vám ponúkame možnosť zaregistrovania poukážky prostredníctvom našej spoločnosti. Budete si istí, že žiadosť bola spracovaná správne, poukážka bude vydaná a Vás to nestálo vôbec nič. Našim zákazníkom navyše poukážku prefinancujeme.

Ekonomická rada

Potrebujete poradiť s faktúrou alebo iným účtovným dokladom? Neváhajte a kontaktujte nás. Radi sa s Vami o danom probléme porozprávame a pripravíme požadované doklady. 

Veľkoformátová tlač

S veľkými výkresmi u nás nie je problém, Disponujeme farebnou tlačiarňou pre formáty A3, ako aj veľkoformátovým farebným plotrom, schopným tlačiť výkresy až do formátu A0. Pre našich zákazníkov bezplatne.

Jadrové vŕtanie

Je potrebný prestup pre rekuperáciu alebo iné rozvody? Opäť ďalší problém, ktorý treba riešiť. S našou spoločnosťou Vám táto starosť odpadne. Sme vybavení jadrovou vŕtačkou, schopnou vŕtania až do priemeru 300 mm. Našim zákazníkom ponúkame jadrové vŕtanie za exkluzívne ceny.